DEOXYCHOLIC 10% - 10 ml

440x600

DEOXYCHOLIC 10% - 10 ml

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

130,00 zł
Product code: 3471

Deoxycholic 10% - jest szczególnie polecany do zmniejszania miejscowej tkanki tłuszczowej, tym samym pomagając w kształtowaniu konturów ciała.

Opis produktu

Detergent jonowy, dezoksycholan sodowy jest solą sodową kwasu dezoksycholowego, czynnikiem często używanym do rozbijania komórek tłuszczowych przy zabiegach zwalczania celulitu. Mezoterapia uważana jest za nieinwazyjny alternatywny zabieg kosmetyczny, podczas którego kwas dezoksycholowy atakuje komórki tłuszczowe,  poprzez indukcję lipolizy, rozrywanie komórek tłuszczowych i doprowadzanie do ich obumierania. 

Dezoksycholan sodu jest stosowany w emulgowaniu tłuszczów przy ich wchłanianiu w jelitach. Gdy przenika do tkanki tłuszczowej, podwójne warstwy błony komórkowej puchną i twardnieją, a środek, który działa jak detergent, rozpoczyna rozpad tkanki tłuszczowej, przekształcając komórki tłuszczowe w maleńkie cząsteczki tłuszczu nano-wielkości (jedna milionowa milimetra).

Ostateczny proces zachodzi w wątrobie, w której tłuszcz całkowicie ulega rozpadowi na dwutlenek węgla i wodę.

Czy deoksycholan sodu można stosować u wszystkich?

Procedura ta nie jest zalecana dla kobiet w ciąży, matek karmiących, u otyłych pacjentów; także u osób chorych na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, powikłania naczyniowe, lub wszelkiego rodzaju infekcje. Ważne, aby wspomnieć, że celem iniekcji lipolizy nie jest utrata wagi, ale redukcja tkanki tłuszczowej i jej objętości.

 Postępowanie po zabiegu:

-Pacjenci będą musieli przestrzegać odpowiedniej diety, regulując poziom hormonów i wykonywać rutynowe ćwiczenia fizyczne.

-Efekty uboczne zabiegów mesoterapii.

-Krótkoterminowe skutki uboczne iniekcji są tymczasowe i obejmują siniaki, ból i obrzęk, które mogą być leczone- w zależnie od potrzeb.

 Miejsce zastosowania: Uda, pośladki, brzuch i podwójny podbródek

 Ilość podanego preparatu podczas zabiegu to 10 ml.

 Plan zabiegów: Co 10 – 20 dni (około 5 – 10 sesji)

 Podtrzymanie: Co 3 – 4 miesiące

 Głębokość aplikacji: 6mm do 13mm

 Technika mezoterapii– punkt po punkcie

Fiolka ma pojemność 10 ml.

 Składniki:

 woda,dezoksylan sodu, alkohol benzylowy , chlorek sodu.

Dezoksycholan sodu, sól sodowa kwasu dezoksycholowego, kwasu żółciowego, używany jako biologiczny detergent rozpadu komórek oraz solubilizacji składników komórek i błon komórkowych.

Działanie
72
Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: DEOXYCHOLIC 10% - 10 ml

Facebook
Do góry