DECOVAP - WAPOZON Z ZEWNĘTRZYNYM ZBIORNIKIEM ZE STATYWEM

440x600

DECOVAP - WAPOZON Z ZEWNĘTRZYNYM ZBIORNIKIEM ZE STATYWEM

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

1 709,70 zł
Product code: 1282

Decovap jest vaporyzatorem na statywie z regulowaną wysokością i wygiętym sztywnym ramieniem. skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary. Posiada funkcję aromaterapii. KOD PRODUKTU: DEC-VAP
Opis produktu
  • Decovap jest vaporyzatorem na statywie z regulowaną wysokością i wygiętym sztywnym ramieniem. skierowanym w stronę swojego ekstremum, gdzie znajduje się otwór na wypuszczanie pary. Posiada funkcję aromaterapii.

  • Para jest jednym z najprostszych elementów używanych przez estetykę od dawnych czasów. Pozwala na rozszerzanie porów, ułatwia oczyszczenie skóry. Jeśli para jest ozonowana, pozwala na penetrację aktywnej substancji, które uzupełniają efektywność zabiegu. Skóra wolna od zanieczyszczeń i toksyn będzie gładka i lśniąca.

  • Łatwa regulacja ramienia i wysokości zapewnia maksimum komfortu podczas zabiegu. Para może być ozonowana. Posiada elektroniczny mechanizm powodujący wyłączenie urządzenia w przypadku braku wody. Urządzenie jest dostarczane z pojemnikiem wykonanym z poliwęglanu o pojemności 750 ml.

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: DECOVAP - WAPOZON Z ZEWNĘTRZYNYM ZBIORNIKIEM ZE STATYWEM

Facebook
Do góry