Celluwell Sonic - Alternatywa dla liposukcji

440x600

Celluwell Sonic - Alternatywa dla liposukcji

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 1670

Najnowszej generacji urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, także w zaawansowanej postaci. Transdermalna Lipo-Sonikacja to najskuteczniejsza broń w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem.
Opis produktu

BADANIA KLINICZNE 

Urządzenie otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011

Najnowszej generacji urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, także w zaawansowanej postaciTransdermalna Lipo-Sonikacja to najskuteczniejsza broń w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Metoda poparta jest badaniami naukowymi potwierdzającymi skuteczność i bezpieczeństwo.
Transdermalna Lipo-Sonikacja polega na zastosowaniu ultradźwięków niskiej częstotliwości do selektywnego rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej. W urządzeniu wykorzystano fenomen fizyczny zwany sonikacją. Kiedy płyn jest poddany działaniu specjalnego pola ultradźwięków generuje w sobie mikroskopijne bąbelki, które implodują wywołując energię typu mechanicznego.Efekt sonikacji wykorzystano do mobilizacji komórek tłuszczowych i ich zmniejszenia. Ultradźwięki niskiej częstotliwości oddziałują miejscowo na najsłabsze struktury, czyli komórki tłuszczowe stymulując ich rozpad. Implozja zachodzi w tkance tłuszczowej, z adipocytów uwalniane są kwasy tłuszczowe i płyny. Działanie drenażowe przyspiesza proces ich wydalania, dlatego poleca się także uzupełnić zabieg masażem lipodermology (Żelazko antycellulitowe, Thermal Shaper). Celluwell posiada system autoregulacji częstotliwości ultradźwięków co daje optymalne efekty.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów od 4 do 8 na dany obszar ciała.

 
Opatentowana technologia - gwarancja bezpieczeństwa:
 
Głowica LSCP wykorzystuje opatentowaną technologię (sonication controlled program) gwarantującą kontrolowaną emisję fali ultradźwiękowej. Ultradźwięki oddziałują na tkanki tłuszczowe, jednocześnie są bezpieczne dla innych otaczających je struktur. Technologia zapewnia ochronę klientowi i osobie wykonującej zabieg. Głowica nie przegrzewa się i nie prowadzi do poparzenia tkanek.


 
Skuteczność poparta badaniami klinicznymi: *
  • Badania kliniczne potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo transdermalnej lipo-sonikacji.
  • Badania echograficzne potwierdzają zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej od 10 mm po 4 dwudziestominutowych zabiegach Celluwell.
  • Przed i po zabiegach wykonano także szereg testów, które potwierdziły bezpieczeństwo stosowanej metody. Sprawdzono między innymi: mocz, pracę nerek, wątroby, mięśni.

*Badania Uniwersytet w Pawie (wydział nauk chirurgicznych- sekcja operacji plastycznych) oraz Fundacja IRCCS - Poliklinika San Matteo w Pawie. 


Transdermalna lipo-sonikacja +sonoforeza - podwójne działanie

Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Polepsza się penetracja aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Podwójne działanie zapewnia jeszcze lepsze efekty!

 
Celluwell Sonic - redukuje tkankę tłuszczową, cellulit, zmniejsza obwody ciała.Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Celluwell Sonic - Alternatywa dla liposukcji

Facebook
Do góry