sBIORAD - thermage

440x600

sBIORAD - thermage

Dostępność: Dostępny

34 899,99 zł
Product code: 642

Zaawansowane urządzenie kosmetyczne modelujące sylwetkę, ujędrniające owal twarzy, redukujące zmarszczki. Alternatywa dla chirurgi plastycznej. KOD PROD. sBIORARD
Opis produktu

NOWOŚĆ W POLSCE! 

Najbardziej zaawansowane urządzenie do niechirurgicznego filftingu twarzy!Prawdziwa alternatywa dla chirurgicznego liftingu  

Kolagen z wiekiem jest produkowany w coraz mniejszch ilościach, a włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu powodując zwiotczenie skóry, zmarszczki oraz bruzdy. Skóra przestaje być elastyczna, także tkanka tłuszczowa jest coraz bardziej oporna na obkurczanie. BIORAD daje możliwość przeciwdziałaniu tym zjawiskom bez zbędnego ryzyka.

Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia utrzymuje naskórek w niskiej, przyjemnej temperaturze.

Zaawansowane technologie, które sprawią że zobaczysz efekty!

Termage to metoda alternatywna dla liftingu chirurgicznego. Dzięki zabiegowi termage, możesz mieć gładką, jędrna skórę i świeżo wyglądającą skórę bez ingerencji skalpela.

Zabieg wykorzystuje fale radiowe wytwarzane w  urządzeniu w celu głębokiego ogrzania głębszych warstw skóry. Wytworzone ciepło ujędrnia włókna kolagenowe rozciągnięte z wiekiem. Klinicznie udowodniono, że termage napina skórę, daje efekt liftingu, wygładza zmarszczki poprawia objętość policzków i kontur twarzy.

Odmłodzenie skóry:

Z wiekiem skóra traci elastyczność, zmienia się owal twarzy, zanikają poduszeczki tłuszczowe na policzkach i skóra w tych miejscach zapada się. Wpływa na to wiele czynników, m.in.: zmiany hormonalne, gwałtowne zmiany wagi, ciąża. Tylko niektóre z czynników można kontrolować.
Zabieg termage pozwala cofnąć czas dla skóry i to bez użycia skalpela. Termage to metoda, dzięki której skóra jest napięta i jędrna. Zabieg odbudowuje włókna kolagenowe i pozwala na skuteczne usuwanie zmarszczek.

EFEKTY POZABIEGOWE:

• Lifting, 

• Podniesienie powiek

• Odmłodzenie skóry szyi i dekoltu

• Odnowienie owalu twarzy

Termage pozwala również na modelowanie sylwetki. Dzięki niemu można poprawić napięcie skóry na brzuchu, ramionach, przedramionach oraz nogach.

NA CZYM POLEGA ZABIEG TERMAGE?

Zabieg termage polega na oddziaływaniu na skórę prądem o częstotliwości fal radiowych. Wówczas nagrzewa się objętościowo skórę właściwą i tkankę podskórną, równocześnie chłodząc i chroniąc naskórek. Proces ten stymuluje regenerację włókien kolagenowych i poprawia ich strukturę.Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione i zyskują lepszą sprężystość. Dzięki temu, skóra staje się bardziej napięta i jędrna, znikają zmarszczki i zwiotczenia skóry.
Zabieg termage zalecany jest dla osób z tzw. opadającymi powiekami, zwiotczałą skórą podbródka, obwisłą skórą policzków, czoła, szyi i dekoltu.

Zabieg termage rozpoczyna się od nałożenia na skórę, która ma zostać poddana działaniu liftingującemu, siatki wyznaczającej punkty działania impulsów. Potem za pomocą urządzenia skóra poddawana jest działaniu prądu. Dzięki temu podnosi się temperaturę w głębszych warstwach skóry, która jest nieodczuwalna na jej powierzchni. Cały zabieg trwa około godziny. Doskonale oddziałuje na skórę – poprawia jej napięcie i elastyczność, odmładza owal twarzy, zwęża rozszerzone pory i redukuje zmarszczki.

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU TERMAGE

  • wieku 35-60 lat,
  • łagodnej lub umiarkowanej utraty jędrności skóry,
  • drobnych linii i zmarszczek,
  • chęci uniknięcia zabiegu chirurgicznego.

Skóra po zabiegu termage może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Nie ma żadnych przeciwwskazań do nałożenia makijażu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Likwidacja zmarszczek z zabiegiem termage jest bezbolesna i nieinwazyjna.

Metoda termage zapewnia długotrwały efekt. Obecne doświadczenia kliniczne pozwalają ocenić, że efekt liftingujący utrzymuje się co najmniej trzy lata. Trwałość uzyskanych efektów zależy od wieku, kondycji skóry i stylu życia. Gwarantowana jest widoczna redukcja zmarszczek. Zabieg termage jest bezpieczny i nieinwazyjny. Współczynnik bezpieczeństwa sięga 99,8%. Efekty uboczne po zabiegu w postaci zaczerwienienia skóry i obrzęku mijają po kilku godzinach.

ZASADA DZIAŁANIA

sBioRad, w oparciu o zaawansowaną technologię ART (Automatic Resistance Test), działa na skórę za pośrednictwem energii o częstotliwości fal radiowych 1,15 MHz, w trybie pracy impulsowej lub ciągłej.

Unikalny system chłodzenia tkanki, regulowana częstotliwość emisji energii i podwójne katodowe elektrody bierne okazały się rewelacyjnym rozwiązaniem dla bezpiecznej, skutecznej i komfortowej redukcji zmarszczek, liftingu skóry i zabiegów modelowania sylwetki.

7 ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

1. Bezpieczeństwo

Technologia ART RF automatycznie bada czy głowica dotyka skóry dokładnie i nie pozwala na nieprawidłowe jej użycie oraz mierzy odporność skóry w trakcie zabiegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, energia jest dostarczana tylko wtedy, gdy głowica ma styczność ze skórą. Cecha ta gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu.

2. Inteligentna technologia chłodzenia naskórka

Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. W tym samym momencie system chłodzenia utrzymuje temperaturę naskórka poniżej 10 stopni.

                
Specjalny ciągły system chłodzenia chroni naskórek przed przegrzaniem , w momencie gdy kolagen jest podgrzewany.

 

 

Podwójna konstrukcja podkładki pozwala na rozprowadzanie fal w trzech wariantach: 

3. Efektywność

Urządzenie sBioRad wyposażone jest w różnorodne głowice pozwalające precyzyjnie dostarczyć energię do obszaru istotnego klinicznie ( naskórek, skóra właściwa, tkanka podskórna). Rozwiązanie to zapewnia wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów dla płytkich oraz głębokich warstw skóry.

Efekt po zabiegu sBioRad uzależniony jest od stanu skóry każdej Pacjentki oraz indywidualnych cech organizmu, niemniej utrzymuje się minimum 4 lata.

Kombinacja pojedynczych impulsów  i ciągłej energii w tym samym czasie pozwalają na osiągnięcie niespotykanych rezultatów.

 

3 głowice o różnych rozmiarach przygotowane są do zabiegów pod oczy, na twarz , na ciało:

4. Kombinacja dwóch trybów emisji fali radiowej

Połączenie trybu pojedynczych impulsów z trybem ciągłej emisji energii stanowi o wyjątkowości tego urządzenia, będącego jednocześnie pierwszym, który daje takie możliwości terapeutyczne. Dzięki czemu unikalna technologia łączona, pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w przypadku:

˅ likwidacji bruzd nosowo wargowych

˅ zmniejszenia bądź likwidacji zmarszczek

˅ niwelowania wszelkich obwisłości

˅ zagęszczeniu i poprawy struktury skóry

˅ modelowaniu i ujędrnianiu skóry

˅ unoszenia powiek i kącika ust

5. Drgania rezonansowe cząsteczek

Częstotliwość 1,5 MHz może powodować silne drganie rezonansowe między jonami i ferroelektrycznymi koloidowymi granulkami. Przepływ jonów i granulek koloidalnych tworzy energię cieplną, która to z kolei podnosi temperaturę kolagenu, w efekcie czego dochodzi do naturalnych procesów naprawczych w skórze w postaci produkcji nowego kolagenu.

6. Komfort

Natężenie energii RF jest w pełni modyfikowalne, co zwiększa komfort zabiegu. Starannie dobrana częstotliwość redukuje oddziaływanie na włókna nerwowe.

7. Ekonomia

Końcówki zabiegowe mają nielimitowaną żywotność.

PODSTAWOWE FUNKCJE

Lifting i konturowanie twarzy.

Czoło oraz okolice oczu i ust, policzki, linia szczęki, żuchwy, podbródka i obszar pod brodą.

Modelowanie sylwetki.

Barki i plecy, brzuch i talia, ręce i pośladki, uda.

Redukcja zmarszczek.

Okolice szyi, twarz, oczy i czoło oraz opadająca, pomarszczona i zwiotczała skóra.

Terapia trądziku.

WŁAŚCIWOŚCI BIORAD:

  • ART RF – system nie uwalnia energii jeśli któryś z elemtów jest nieprawidłowo używany (nie dotyka skóry)
  • Tryb automatycznego skanowania – urządzenie samo dopasowuje moc z jaką oddziałowuje na skórę w oparciu o badanie grubości tkanek w czasie rzeczywistym
  • Ultra-wydajny system chłodzenia – chłodzenie wodne głowicy gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniając przy tym niespotykany komfort zabiegu pacjentowi.
  • Wysoka moc – do 300J/cm2 pozwala na wykonanie trudnych zabiegów, lifting oraz modelowanie takich rejonów jak pośladki czy uda.
  • Specjalnie dobrana częstotliwość fali RF – nie podrażnia włókien nerwowych.
  • Trzy wielkości głowic – duża ilość obszarów zabiegówych (m.in. zabiegi na okolice oczu).
EFEKTY DZIAŁANIA POTWIERDZONE NAUKOWO: 
 
 
 
 

Dane techniczne:

Maksymalna moc wyjściowa 300J
Tryb pracy ciągły, impulsowy
Częstotliwość pracy ART RF 1.15 +/-0.02Mhz
Temperatura głowicy kontaktowej <10°C (przy włączonym chłodzeniu)
Wymiary: 116cm x 48cm x 52cm
Waga: 42kg
Zasilanie: 230V, 50-60Hz, 800W
Certyfikaty: CE w dyrektywie medycznej, ISO 9001, ISO 13485, FDA
Zabezpieczenia: Blokada emisij energii w przypadku braku przepływu prądu
Średnica głowic kontaktowych: 8mm, 24mm, 43mm


Zestaw zawiera:

Urządzenie główne.
3x głowice: 8mm, 24mm, 43mm
Instrukcje obsługi po polsku .
Płytę DVD demonstracyjną.
Certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną dla produktu.

Zapakowane urządzenie jest w solidną skrzynię zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu.Transport do Klienta GRATIS w dowolne miejsce w Polsce.

Profesjonalne szkolenie w siedzibie firmy lub u KLIENTA GRATIS (ok 6godz) - zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały szkoleniowe.

Gwarancja 2 lataoraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia na czas naprawy - co daje Państwu brak przestoju pracy w Państwa gabinecie.

Autoryzowany serwis gwarancyjny.

Tani / szybki serwis pogwarancyjny. 

Wsparcie Marketingowe : Plakaty z urządzeniem, opisem zabiegów i adresem Państwa gabinetuulotki z urządzeniem ,opisem zabiegów, rezultatów oraz adresem Państwa gabinetu.

MASZ PYTANIA? - ZADZWOŃ! 71 715 64 68 

MASZ WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ! 71 715 64 68 

Decydując się na zakup u nas masz gwarancję na PROFESJONALNE SZKOLENIE, przeprowadzane przez specjalistę w tej dziedzienie, materiały szkoleniowe, bardzo dobrej jakości urządzenie, które DZIAŁA. 100%gwarancji zadowolenia Twojego i Twoich Klientów.  

ZADZWOŃ 881 483 212

Jesteś zainteresowany Leasingiem? 

Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

Kontakt w sprawie Leasingu:

Karolina Polańska
KRC Doradztwo Gospodarcze

tel. kom:+48 535 557 988

tel/fax +48 32 780 54 44
e-mail: k.polanska@krc.com.pl
www.krc.com.pl

  


Recenzje (2)

Recenzje klientów

Odejmij sobie lat w godzinę Review by StudioFlexi
Już po pierwszej sesji widoczne efekty.
Urządzenia naprawdę godne polecenia.
Studio Flexi zaprasza - Warszawa Bemowo
(Dodano 08-02-2013)
Magiczne urządzenie! Review by Gorzów Wielkopolski
Zakupiliśmy to urządzenie, a efekty zabiegowy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Zapraszamy na zabiegi sBIORAD do Gorzowa Wielkopolskiego. (Dodano 27-01-2013)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: sBIORAD - thermage

Facebook
Do góry