BioRad

440x600

BioRad

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

69 999,00 zł
Product code: 665

Termage to metoda alternatywna dla liftingu chirurgicznego. Dzięki zabiegowi termage, możesz mieć gładką, jędrną skórę i świeżo wyglądającą skórę bez ingerencji skalpela.

KOD PRODUKTU: BioRad

Opis produktu

Hurtownia kosmetyczna Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego pragnie poinformować, iż podjęliśmy współpracę z producentem laserów kosmetycznych,medycznych oraz urządzeń anti-age. Oferowane produkty są najnowszej generacji, bardzo zaawansowane technologicznie, posiadają 2-letnią gwarancję, dodatkowo bezpłatne szkolenie oraz polskojęzyczne menu.

Termage to metoda alternatywna dla liftingu chirurgicznego. Dzięki zabiegowi termage, możesz mieć gładką, jędrną skórę i świeżo wyglądającą skórę bez ingerencji skalpela. Zabieg wykorzystuje fale radiowe wytwarzane w  urządzeniu w celu głębokiego ogrzania głębszych warstw skóry. Wytworzone ciepło ujędrnia włókna kolagenowe rozciągnięte z wiekiem. Klinicznie udowodniono, że termage napina skórę, daje efekt liftingu,wygładza zmarszczki, poprawia objętość policzków i kontur twarzy.

 Odmłodzenie skóry

 Z wiekiem skóra traci elastyczność, zmienia się owal twarzy, zanikają poduszeczki tłuszczowe na policzkach i skóra w tych miejscach zapada się. Wpływa na to wiele czynników, m.in.: zmiany hormonalne, gwałtowne zmiany wagi, ciąża. Tylko niektóre z czynników można kontrolować.

 Zabieg termage pozwala cofnąć czas dla skóry i to bez użycia skalpela. Termage to metoda, dzięki której skóra jest napięta i jędrna. Zabieg odbudowuje włókna kolagenowe i pozwala na skuteczne usuwanie zmarszczek.

 Efektem zabiegu jest lifting, podniesienie powiek, odmłodzenie skóry szyi i dekoltu, odnowienie owalu twarzy.

 Termage pozwala również na modelowanie sylwetki. Dzięki niemu można poprawić napięcie skóry na brzuchu, ramionach, przedramionach oraz nogach.

 Na czym polega zabieg termage?

 Zabieg TERMAGE polega na oddziaływaniu na skórę prądem o częstotliwości fal radiowych. Wówczas nagrzewa się objętościowo skórę właściwą i tkankę podskórną, równocześnie chłodząc i chroniąc naskórek. Proces ten stymuluje regenerację włókien kolagenowych i poprawia ich strukturę.Włókna kolagenowe stają się krótsze, odnowione i zyskują lepszą sprężystość. Dzięki temu, skóra staje się bardziej napięta i jędrna, znikają zmarszczki i zwiotczenia skóry.

 Zabieg termage zalecany jest dla osób z tzw. opadającymi powiekami, zwiotczałą skórą podbródka, obwisłą skórą policzków, czoła, szyi i dekoltu.

 Zabieg termage rozpoczyna się od nałożenia na skórę, która ma zostać poddana działaniu liftingującemu, siatki wyznaczającej punkty działania impulsów. Potem za pomocą urządzenia skóra poddawana jest działaniu prądu. Dzięki temu podnosi się temperaturę w głębszych warstwach skóry, która jest nieodczuwalna na jej powierzchni. Cały zabieg trwa około godziny. Doskonale oddziałuje na skórę – poprawia jej napięcie i elastyczność, odmładza owal twarzy, zwęża rozszerzone pory i redukuje zmarszczki.

 Wskazania do wykonania zabiegu termage

 Zabieg termage jest wskazany w przypadku: 

  • wieku 35-60 lat,
  • łagodnej lub umiarkowanej utraty jędrności skóry,
  • drobnych linii i zmarszczek,
  • chęci uniknięcia zabiegu chirurgicznego.

 Skóra po zabiegu termage może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Nie ma żadnych przeciwwskazań do nałożenia makijażu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Likwidacja zmarszczek z zabiegiem termage jest bezbolesna i nieinwazyjna.

 Metoda termage zapewnia długotrwały efekt. Obecne doświadczenia kliniczne pozwalają ocenić, że efekt liftingujący utrzymuje się co najmniej trzy lata. Trwałość uzyskanych efektów zależy od wieku, kondycji skóry i stylu życia. Gwarantowana jest widoczna redukcja zmarszczek. Zabieg termage jest bezpieczny i nieinwazyjny. Współczynnik bezpieczeństwa sięga 99,8%. Efekty uboczne po zabiegu w postaci zaczerwienienia skóry i obrzęku mijają po kilku godzinach.

 ZASADA DZIAŁANIA

BioRad, w oparciu o zaawansowaną technologię ART (Automatic Resistance Test), działa na skórę za pośrednictwem energii o częstotliwości fal radiowych 1,15 MHz, w trybie pracy   impulsowej lub ciągłej.

Unikalny system chłodzenia tkanki, regulowana częstotliwość emisji energii i podwójne katodowe elektrody bierne okazały się rewelacyjnym rozwiązaniem dla bezpiecznej, skutecznej i komfortowej redukcji zmarszczek, liftingu skóry i zabiegów modelowania sylwetki.

6 ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGII

1. Bezpieczeństwo

Technologia ART RF automatycznie bada czy głowica dotyka skóry dokładnie i nie pozwala na nieprawidłowe jej użycie oraz mierzy odporność skóry w trakcie zabiegu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, energia jest dostarczana tylko wtedy, gdy głowica ma styczność ze skórą. Cecha ta gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegu.

2. Inteligentna technologia chłodzenia naskórka

Za pomocą prądu o częstotliwości fal radiowych energia cieplna dostarczana jest do głębokich partii skóry właściwej. W tym samym momencie system chłodzenia utrzymuje temperaturę naskórka poniżej 10 stopni.

3. Efektywność

Urządzenie BioRad wyposażone jest w różnorodne głowice pozwalające precyzyjnie dostarczyć energię do obszaru istotnego klinicznie ( naskórek, skóra właściwa, tkanka podskórna). Rozwiązanie to zapewnia wysoką skuteczność przeprowadzanych zabiegów dla płytkich oraz głębokich warstw skóry.

Efekt po zabiegu BioRad uzależniony jest od stanu skóry każdej Pacjentki oraz indywidualnych cech organizmu, niemniej utrzymuje się minimum 4 lata.

4. Kombinacja dwóch trybów emisji fali radiowej

Połączenie trybu pojedynczych impulsów z trybem ciągłej emisji energii stanowi o wyjątkowości tego urządzenia, będącego jednocześnie pierwszym, który daje takie możliwości terapeutyczne. Dzięki czemu unikalna technologia łączona, pozwala na uzyskanie najlepszych efektów w przypadku:

- likwidacji bruzd nosowo wargowych

- zmniejszenia bądź likwidacji zmarszczek

- niwelowania wszelkich obwisłości

- zagęszczeniu i poprawy struktury skóry

- modelowaniu i ujędrnianiu skóry

- unoszenia powiek i kącika ust

5. Drgania rezonansowe cząsteczek

Częstotliwość 1,5 MHz może powodować silne drganie rezonansowe między jonami i ferroelektrycznymi koloidowymi granulkami. Przepływ jonów i granulek koloidalnych tworzy energię cieplną, która to z kolei podnosi temperaturę kolagenu, w efekcie czego dochodzi do naturalnych procesów naprawczych w skórze w postaci produkcji nowego kolagenu.

6. Komfort

Natężenie energii RF jest w pełni modyfikowalne, co zwiększa komfort zabiegu.
Starannie dobrana częstotliwość redukuje oddziaływanie na włókna nerwowe.

STAN PRZED I PO TERAPII

PODSTAWOWE APLIKACJE

Lifting i konturowanie twarzy

Czoło oraz okolice oczu i ust, policzki, linia szczęki, żuchwy, podbródka i obszar pod brodą

Modelowanie sylwetki

Barki i plecy, brzuch i talia, ręce i pośladki, uda

Redukcja zmarszczek

Okolice szyi, twarz, oczy i czoło oraz opadająca, pomarszczona i zwiotczała skóra

Funkcje

Bezpieczeństwo

1. Technologia ART RF automatycznie bada czy głowica dotyka skóry dokładnie i nie pozwala na nieprawidłowe użycie. W trybie automatycznym urządzenie bada grubość tkanek i na tej podstawie samo dobiera moc w czasie rzeczywistym.

2. System ciągłego chłodzenia chroni skórę przed oparzeniami podczas gdy znajdujący się głęboko kolagen jest podgrzewany.

3. Konstrukcja pozwala na bezproblemowe użycie na całym ciele.

Efektywność
4. Połączenie pojedyńczych impulsów z ciągłą energią pozwala na uzyskanie bezkompromisowych efektów.
 
5. Trzy rodzaje głowic, w różnym rodzaju używane są do okolic oczu, twarzy i ciała.
Komfort
 
6. Natężenie energii RF jest w pełni modyfikowalne, co zwiększa komfort zabiegu.
7. Starannie dobrana częstotliwość redukuje oddziaływanie na włókna nerwowe.

Ekonomiczność
8. Obszar działania jest duży, głowice są niezużywalne.
9. Urządzenie ma bardzo mało części eksploatacyjn
 

DANE TECHNICZNE

 

Częstotliwość fali RF
1.15±0.02MHZ
Zakres mocy fali RF
20J~500J
Tryb pracy głowic
Ciągły / przerywany
Częstotliwość pracy urządzenia
47~63HZ
Moc wejściowa
800W(Max.)
System chłodzenia
Chłodzenie wodne
Temperatura podczas zabiegu
≤10℃(gdy działa system chłodzenia)
Rozmiary 48cmX51cmX116cm
Netto waga
42KG
Temperatura pracy
+5℃~+40℃
Temperatura przechowania
+5℃~+70℃
Dop. wilgotność powietrza
10%~90%
Dop. wys. n.m.p
≤3000m
Dop. ciśnienie atm.
70Kpa~106KPa
CE z dyrektywą medyczną
 

 Zestaw zawiera:

 Urządzenie główne.

 3x głowice: 8mm, 24mm, 43mm

 Instrukcje obsługi po polsku .

 Płytę DVD demonstracyjną.

 Certyfikat Europejski CE z dyrektywą medyczną dla produktu.

 Zapakowane urządzenie jest w solidną skrzynię zapewniającą bezpieczeństwo podczas transportu.


Transport do Klienta GRATIS w dowolne miejsce w Polsce.

Profesjonalne szkolenie w siedzibie firmy lub u KLIENTA GRATIS- zakończone certyfikatem dla dowolnej liczby osób + materiały szkoleniowe.

Gwarancja 2 lataoraz urządzenie zastępcze w przypadku awarii urządzenia na czas naprawy - co daje Państwu brak przestoju pracy w Państwa gabinecie.

-Autoryzowany serwis gwarancyjny.

-Tani / szybki serwis pogwarancyjny. 

Wsparcie MarketingowePlakaty z urządzeniem, opisem zabiegów i adresem Państwa gabinetuulotki z urządzeniem ,opisem zabiegów, rezultatów oraz adresem Państwa gabinetu.

MASZ PYTANIA? - ZADZWOŃ!  71 715 64 68 

MASZ WĄTPLIWOŚCI? - ZADZWOŃ!  71 715 64 68 

Decydując się na zakup u nas masz gwarancję na PROFESJONALNE SZKOLENIE, przeprowadzane przez specjalistę w tej dziedzienie, materiały szkoleniowe, bardzo dobrej jakości urządzenie, które DZIAŁA 100%gwarancji zadowolenia Twojego i Twoich Klientów.  

ZADZWOŃ 881 483 212 lub 71 715 64 68 

Jesteś zainteresowany Leasingiem? 

Minimum formalności bez zaświadczeń o zarobkach.

Kontakt w sprawie Leasingu:

Karolina Polańska
KRC Doradztwo Gospodarcze

tel. kom:+48 535 557 988

tel/fax +48 32 780 54 44
e-mail: k.polanska@krc.com.pl
www.krc.com.pl


Recenzje (1)

Recenzje klientów

Polecam Review by Katrinka 40
Szef nam zakupił BIORAD do gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Efektywne zabiegi liftingu, odmłodzenie skóry, szyi i dekoltu, odnowienie owalu twarzy. Bardzo Długo utrzymują się efekty po zabiegu. Polecam (Dodano 15-09-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: BioRad

Facebook
Do góry