BIO ELECTRO PEELING

440x600

BIO ELECTRO PEELING

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Cena pojawi się po zalogowaniu/zarejestrowaniu jako gabinet
Product code: 754

Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych. Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej „mikrodermabrazji” wywołanej prądami elektrycznymi . KOD PROD. Bio Peeling
Opis produktu

Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.Metoda ta  dzięki doskonałym efektom została wielokrotnie nagrodzona medalami za innowacyjność, technologię, w kategorii urządzenia medyczne;  między innymi w Paryżu,  Brukseli i Genewie.

Urządzenie do Bio Electro Peelingu oraz fal radiowych monopolarnych i bipolarnych.

Bio Electro Peeling to rodzaj nieinwazyjnej "mikrodermabrazji" wywołanej prądami elektrycznymi, które najpierw usuwają martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki w warstwie rogowej naskórka, przyspieszając w ten sposób naturalny proces odnowy skóry. Zastosowana energia działa w sposób natychmiastowy oraz przedłużony. Po stymulacji proces pilingujący może być aktywny przez kolejne 4-5 dni.

Bio Electro peeling dodatkowo posiada działanie liftingujące i odmładzające. Jest to unikalny peeling o szerokim spektrum działania.

Zabiegi można wykonywać na suchą skórę dla uzyskania delikatniejszego efektu lub na mokrą wówczas działanie jest intensywniejsze. Peeling wykonuje się też z zastosowaniem odtłuszczonego mleka 0%.

Bezpieczeństwo

Badania wykazały, że Bio Elektro Peeling nie narusza naskórka w żaden sposób, nie wywołuje podrażnień i alergii natomiast wywołuje działanie pilingujące i regeneracyjne pozostawiając zdrowe komórki. Analizy cytologiczne potwierdzają, że nie dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, są to wiec zabiegi bezpiecznie i nieinwazyjne.

Fale Radiowe

Bezpośrednio po Bio Elektro Peelingu możemy wykonać zabieg falami radiowymi monopolarnymi lub bipolarnymi. Fale radiowe to jedna z najbardziej efektywnych metod odmładzania skóry, która stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Fale radiowe nadają skórze elastyczność, polepszają jej gęstość i nadają cerze blask.

Częstotliwośc wykonywania zabiegów:

Pierwsze 2-3 zabiegi można wykonać codziennie. Potem 2 do -3/ 4 sesji w miesiącu. Zabieg można także wykonać jednorazowo.

Przykłady zabiegów

Lifting, niwelacja podwójnego podbródka, spłycanie zmarszczek i rozstępów, zabiegi odmładzające na skórę wokół oczu, poprawa stanu cer trądzikowych, spłycanie blizn potrądzikowych, zwiększenie jedrnści biustu, rozjaśnienie przebarwień.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta ZADZWOŃ do nas 71 715 64 68 lub 881 483 212 lub napisz info@pczk.com.pl

Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. 

Recenzje (0)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: BIO ELECTRO PEELING

Facebook
Do góry