AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 22 LITRY - II generacja

440x600

AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 22 LITRY - II generacja

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

7 500,00 zł
Product code: 2761

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych modeli na rynku 

Opis produktu

AUTOKLAWY KLASY B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza w kierunku długich, cienkich przewodów, jak na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki itp.

Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N. Najważniejszą cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B to frakcjonowana próżnia wstępna. Całkowite usunięcie powietrza otrzymuje się poprzez sekwencję impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jak do tej pory jest to najlepsza z istniejących technik, która daje możliwość sterylizacji każdego rodzaju produktu.

Autoklaw klasy B idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych itp. Wszędzie tam, gdzie istnieje znaczna potrzeba, czy też sanitarne wymagania sterylizacji materiałów, które zostały wymienione powyżej.

Autoklawy klasy B zapewniają komfort i bezpieczeństwo procesów sterylizacyjnych w gabinetach. Jednocześnie ułatwiają i przyspieszają pracę ludzi. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Pojemność: 22 l
  • Wymiary komory: Φ 250 x 450 mm  
  • Wymiary urządzenia: 700 x 445 x 390 mm
  • Odległość między nóżkami urządzenia (minimalna wielkość stołu): 480 x 320 mm
  • Waga: 50 kg
Recenzje (1)

Recenzje klientów

Dycha Review by Jolo
Ten autoklaw to prawdziwe cacko!. Jest bardzo pojemny, szybko pracuje i nie sprawia żadnych problemów w eksploatacji. Polecam z czystym sumieniem (Dodano 08-05-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 22 LITRY - II generacja

Facebook
Do góry