AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 18 LITRÓW - II generacja

440x600

AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 18 LITRÓW - II generacja

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

Normalna cena: 6 999,00 zł

Cena promocyjna: 6 099,00 zł

Product code: 2760

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych modeli na rynku 

Opis produktu

AUTOKLAWY KLASY B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza w kierunku długich, cienkich przewodów, jak na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki itp.

Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N. Najważniejszą cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B to frakcjonowana próżnia wstępna. Całkowite usunięcie powietrza otrzymuje się poprzez sekwencję impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jak do tej pory jest to najlepsza z istniejących technik, która daje możliwość sterylizacji każdego rodzaju produktu.

Autoklaw klasy B idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych itp. Wszędzie tam, gdzie istnieje znaczna potrzeba, czy też sanitarne wymagania sterylizacji materiałów, które zostały wymienione powyżej.

Autoklawy klasy B zapewniają komfort i bezpieczeństwo procesów sterylizacyjnych w gabinetach. Jednocześnie ułatwiają i przyspieszają pracę ludzi. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Pojemność: 18 l
  • Wymiary komory: Φ 250 x 350 mm
  • Wymiary urządzenia: 660 x 445 x 390 mm
  • Odległość między nóżkami urządzenia (minimalna wielkość stołu): 460 x 320 mm
  • Waga: 48 kg
Recenzje (2)

Recenzje klientów

Dobry zakup Review by Katia L.
Polecam ten autoklaw. Świetnie sprawuje mi się od dłuższego czasu. Jest łatwy w obsłudze, bezawaryjny (przynajmniej na razie), ma tylko jedną wadę ... nie ma pojemności 22 l. Mogłam posłuchać pana u którego zamawiałam i zdecydować się na większy. (Dodano 08-05-2015)
Bardzo dobry sprzęt Review by Marcel, StomaDente
Polecam ten autoklaw. Jestem z niego bardzo zadowolony. Wykonuje wszystkie wymagane testy sterylizacyjne i został zatwierdzony przez sanepid w Warszawie. Wygląda estetyczne i jest bardzo prosty w obsłudze (Dodano 22-04-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 18 LITRÓW - II generacja

Facebook
Do góry