AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 12 LITRÓW - II generacja

440x600

AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 12 LITRÓW - II generacja

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

5 849,00 zł
Product code: 2759

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych modeli na rynku 

Opis produktu

AUTOKLAWY KLASY B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza w kierunku długich, cienkich przewodów, jak na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki itp.

Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N. Najważniejszą cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B to frakcjonowana próżnia wstępna. Całkowite usunięcie powietrza otrzymuje się poprzez sekwencję impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jak do tej pory jest to najlepsza z istniejących technik, która daje możliwość sterylizacji każdego rodzaju produktu.

Autoklaw klasy B idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych itp. Wszędzie tam, gdzie istnieje znaczna potrzeba, czy też sanitarne wymagania sterylizacji materiałów, które zostały wymienione powyżej.

Autoklawy klasy B zapewniają komfort i bezpieczeństwo procesów sterylizacyjnych w gabinetach. Jednocześnie ułatwiają i przyspieszają pracę ludzi. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Pojemność: 12 l
  • Wymiary komory: Φ 200 x 360 mm 
  • Wymiary urządzenia: 660 x 445 x 390 mm 
  • Odległość między nóżkami urządzenia (minimalna wielkość stołu): 460 x 320 mm
  • Waga: 45 kg
Recenzje (2)

Recenzje klientów

Polecam Review by klientka
Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego autoklawu. Spełnił wszystkie wymogi sanepidu podczas odbioru mojego salonu kosmetycznego. Jest łatwy w obsłudze i w podłączeniu. (Dodano 05-05-2015)
10/10 Review by klient
Polecam ten autoklaw. Wart swojej ceny. Używam go od ponad półtora roku i wszystko jest w najlepszym porządku. (Dodano 24-04-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: AUTOKLAW SERII 3PV KLASY B 12 LITRÓW - II generacja

Facebook
Do góry