AUTOKLAW KLASY B SERII G 22 LITRY

440x600

AUTOKLAW KLASY B SERII G 22 LITRY

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

8 790,00 zł
Product code: 2766

Autoklawy klasy B to jedne z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych modeli na rynku 

Opis produktu

AUTOKLAWY KLASY B to jedne z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza w kierunku długich, cienkich przewodów, jak na przykład cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki, nożyczki itp.

Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N. Najważniejszą cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B to frakcjonowana próżnia wstępna. Całkowite usunięcie powietrza otrzymuje się poprzez sekwencję impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jak do tej pory jest to najlepsza z istniejących technik, która daje możliwość sterylizacji każdego rodzaju produktu.

Autoklaw klasy B idealnie sprawdza się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych, stomatologicznych itp. Wszędzie tam, gdzie istnieje znaczna potrzeba, czy też sanitarne wymagania sterylizacji materiałów, które zostały wymienione powyżej.

Autoklawy klasy B zapewniają komfort i bezpieczeństwo procesów sterylizacyjnych w gabinetach. Jednocześnie ułatwiają i przyspieszają pracę ludzi. 

Specyfikacja techniczna

Parametry techniczne:

  • Pojemność: 22 l
  • Wymiary komory: Φ 250 x 450 mm 
  • Wymiary urządzenia: 780 x 500 x 430 mm
  • Odległość między nóżkami urządzenia (minimalna wielkość stołu): 540 x 415 mm
  • Waga: 59 kg
Recenzje (1)

Recenzje klientów

5/5 Review by NonStopDent
Zależało mi na autoklawie wysokiej klasy. Wyposażając klinikę kupiłem autoklaw do każdego gabinetu. Zależało mi na jak najniższej awaryjności. Jestem bardzo z nich zadowolony. Właściwy stosunek ceny do jakości. Polecam (Dodano 24-04-2015)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: AUTOKLAW KLASY B SERII G 22 LITRY

Facebook
Do góry