AUTOKLAW LUNA 1800 KOSMETYCZNY / MEDYCZNY KLASA B Z DRUKARKĄ

440x600

AUTOKLAW LUNA 1800 KOSMETYCZNY / MEDYCZNY KLASA B Z DRUKARKĄ

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Dostępny

6 290,00 zł
Product code: 889

Autoklaw klasy B to jeden z najbardziej popularnych a zarazem skutecznych modeli na rynku. Model posiada wbudowaną drukarkę termiczną. Autoklaw jest o pojemności 18l.
Opis produktu

Autoklaw kosmetyczny LUNA 1800 klasa B z drukarką termiczną

Autoklaw LUNA 1800 klasy B to obecnie jeden najczęściej wybieranych model autoklawu na naszym rynku. Charakteryzuje się on przede wszystkim wysoką skutecznością, rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości, a do tego jest urządzeniem niemal bezawaryjnym. W razie jakichkolwiek problemów Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego udziela 24 miesięcznej gwarancji door-2-door!

Autoklaw klasy B

Najwyższa klasa autoklawów

Posiadanie autoklawu klasy B gwarantuje pomyślne przejście kontroli z Sanepidu w każdym gabinecie lekarskim, kosmetycznym, odnowy biologicznej oraz w salonie tatuażu, czy fryzjerskim. Autoklawy klasy B przeznaczone są do sterylizacji każdego rodzaju wsadu, zarówno opakowanego, jak i nieopakowanego.
Zastosowanie

Zastosowanie

  • gabinety kosmetyczne
  • gabinety stomatologiczne
  • studia tatuażu
  • gabinety lekarskie
  • szpitale / przychodnie

 

Pojemnosc 18l

Pojemność autoklawu 18 litrów

Podczas wyboru pojemności urządzenia należy brać pod uwagę zarówno możliwości lokalowe, jak również wielkość i ilość sterylizowanych w nim narzędzie. Autoklaw o pojemności 18 l. to optymalny rozmiar dla średniej wielkości gabinetu. Głębokość komory wynosi 40cm, natomiast średnica robocza  23cm.
4 automatyczne tryby pracy

4 automatyczne programy pracy

  • narzędzia nieporowate - np. skalpel, nożyczki
  • narzędzia porowate - np. pilniki, końcówki mikrodermabrazji
  • materiały bawełniane - np. ręczniczki
  • tworzywa plastikowe i gumowe - np. rękawiczki

 

Autoklaw z wbudowana drukarka

Drukarka termiczna

Autoklaw wyposażony jest w drukarkę termiczna, która zwalnia nas z obowiązku uciążliwego, ręcznego zapisywania cykli sterylizacyjnych w zeszycie. Wystarczy wydrukować i zachować raport. Jest to ogromne ułatwienie i czyni sterylizowanie narzędzi zadaniem szybkim i nieskomplikowanym.
Certyfikat CE

Certyfikat CE

Produkt spełniający  wszelkie wymogi prawne Unii Europejskiej, umożliwiając tym samym ich swobodny przepływ na rynku europejskim. Założenia dyrektyw, które muszą spełniać towary z oznaczeniem CE, dotyczą przede wszystkim zasad bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia i środowiska.
Zastosowanie
Zastosowanie: - gabinety kosmetyczne - gabinety stomatologiczne - studia tatuażu - gabinety lekarskie - szpitale / przychodnie
Specyfikacja techniczna

Komora ze stali kwasoodpornej (chromoniklowej), Elektroniczna blokada drzwi, Wbudowana drukarka termiczna, Czas pracy - 20-45 min w zależności od programu, Wymiary zewnętrzne: 56 x 44 x 40 cm, Wymiary wewnętrzne: głębokość: 40 cm, średnica robocza: 23 cm, Pojemność: 18 l, Waga: 52 kg, Zasilanie 220-230 V , 50/60 Hz , 1800 W, Posiada certyfikat CE i EC Directive 93/42/EEC.

Recenzje (2)

Recenzje klientów

Wszystko w porządku Review by Kris
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego autoklawu. Autoklaw jest w 100% sprawny i w bardzo okazyjnej cenie. (Dodano 22-04-2015)
ok Review by klient
Wszystko ok. A już myślałam, że to jakiś przekręt :) (Dodano 12-12-2012)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: AUTOKLAW LUNA 1800 KOSMETYCZNY / MEDYCZNY KLASA B Z DRUKARKĄ

Facebook
Do góry