Godz. otwarcia: pn. - pt.: 9.00 - 17.00

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

440x600

Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

Dostępność: Dostępny

30 000,00 zł
Product code: 3408

Karboksyterapia Julié to połączenie piękna, inteligencji, nowatorskich systemów oraz luksusu, na który Cię stać...
Opis produktu

Poznaj pierwszy inteligentny
aparat do karboksyrapii
Dlaczego
karboksyterapia?
Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.
Szerokie spektrum wskazań
Redukcja cieni
pod oczami
90%
redukcja tkanki
tłuszczowej
67%
redukcja
rozstępów i blizn
97%
Redukcja
zmarszczek
57%
Redukcja
Callulitu do
90%
Redukcja
łysienia
77%
Redukcja
łuszczycy
55%
Poprawa
wiotkości i skóry
74%
Karboksyterapia w sposób spektakularny redukuje cellulit, tkankę tłuszczową, rozstępy oraz cienie pod oczami.
Inteligentny
interfejs
Aparat wskazuje miejsca iniekcji, określa dawkę gazu na jedno wkłucie, samodzielnie reguluje przepływ dla danego wskazania i stopnia zaawansowania, wyświetla kluczowe informacje dla operatora.
Bezbolesne
zabiegi
Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!
Odpowietrzenie
systemu
Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.
Regulacja
przepływu CO2
Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu - przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.
Certyfikat
medyczny
Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.
Podwójne
filtrowanie
gazu
W aparacie zastosowano HFS® - jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.
Certyfikowane szkolenie
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie karboksyterapii. Inwestując w aparat masz gwarancję, że przeszkolą Cię profesjonaliści. Zaufaj nam i zostań jednym z nich.
Bogaty zestaw startowy
Kupując aparat, otrzymujesz butlę z medycznym co2, produkty startowe umożliwiające wykonanie 25 zabiegów oraz certyfikowane szkolenie.
Modułowa budowa
urządzenia
To innowacyjne rozwiązanie zapewnia błyskawiczny serwis aparatu. Odesłanie urządzenia nie wymaga już wyjątkowo problematycznej wysyłki paletowej (jak w większosci innych urzadzeń dostepnych na polskim rynku).
Wsparcie Twojego salonu
Po zakupie aparatury możesz liczyć na pełne wsparcie posprzedażowe. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji – nie ma dla nas pytań bez odpowiedzi
Dożywotnia gwarancja
Julié to synonim jakości. Producent
aparatu, firma Unique Technologie,
udziela na urządzenie dożywotniej
gwarancji.
Nadal masz wątpliwości?

Zadzwoń i umów się na
bezpłatny pokaz
w Twoim salonie.
http://inteligentna-karboksyterapia.pl

Recenzje (5)

Recenzje klientów

Polecam Review by Salon Royal
Polecam wszystkim. Sprzęt bardzo prosty w obsłudze, niezawodny i pięknie wygląda w salonie. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to "ciężko" jeżdżące kółeczka od asystora.... (Dodano 10-01-2017)
Polecamy Review by Klinika Warszawa
Polecamy ten innowacyjny aparat i zapraszamy do naszej Kliniki w Warszawie. (Dodano 10-01-2017)
? Review by Jagna
Czy ta karboksyterapia posiada pistolet, który sam wykonuje zabiegi? (Dodano 15-10-2016)
Bardzo piękna Review by Katarzyna
Widziałam urządzenie na targach BF w Warszawie. Urządzenie prezentuje się naprawdę dobrze. Ciekawe, czy urządzenie jest naprawdę tak skuteczne? (Dodano 04-10-2016)
Polecam Review by Look Good
Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów, które zakupiły ten aparat do karboksyterapii i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Urządzenie prezentuje się naprawdę świetnie, ale przede wszystkim praca na nim jest po prostu przyjemnością. Obsługa jest intuicyjna, parametry zabiegowe są z góry ustalone, a dodatkowo przed wykonaniem zabiegu wyświetlają się ważne informację o karboksyterapii w konkretnych przypadkach. Bardzo polecamy Julie :) (Dodano 21-09-2016)

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ - CARBOXYTHERAPY JULIÉ

Facebook
Do góry